Sobota 5.10.2024 – mistrovský zápas – 6.kolo
Branka : Kosíková Simona.
Sestava : Lužová Tereza. – Lásková Marie, Švarcová Eva, Ragasová Denisa, Plachetková Ella, Helleportová Sofie, Janírková Kamila (C), Jamborová Jovana, Kosíková Simona, Dubcová Žaneta, Zachrlová Natálie, Kroková Nikol, Lacková Vivien.
Trenéři : Pindeš Miroslav a Koryčanská Ilona.
Rozhodčí : Kreml Jiří – Polášek Darek, Pochylý Jaroslav.
Komentář trenéra Miroslava Pindeše k zápasu –
Tak se nám to včera povedlo. Otázka je na místě „Co se nám povedlo, dyť jsme nevyhráli?
To že jsem nevyhráli není v této chvíli důležité. Důležité je že jsme ukázali co v nás je a že fotbal hrát umíme. Máme skvělou brankářku, umíme si přihrát, dáváme srdíčko do každého souboje, pomaličky přestáváme mít respekt k soupeři, jsme schopni si vytvořit tutové brankové příležitosti a naše hra nepostrádala i krásné akce a nápaditost. Bohužel ne vždy vyhrává lepší družstvo. Čtyři chyby čtyři góly. Šest tutovek s nulovým efektem. To ovšem v žádném případě nesnižuje vaši snahu po vítězství. A přiznám se, že jsem byl včera na vás hrdý. Všechny jste na hřišti odevzdali maximum a to je pro mě velká pocta. Náš vlak se začíná rozjíždět vpřed a je jen otázka času kdy pojede větší rychlostí. Víme kde máme rezervy a my je odstraníme. A pak to bude fičák. Díky holky za včerejší super výkon.